To, čo nosíte v sebe je vidieť aj navonok

Zuzana Tlučková, Herečka

To, čo nosíte v sebe je vidieť aj navonok

Keď sa spätne obzriem za detstvom, moji rodičia vždy trvali na pravidelnom užívaní rybieho oleja. Ja ryby síce milujem, ale sú aj ľudia, ktorí sa rybám oblúkom vyhýbajú. V našich zemepisných šírkach je suplementovanie omega-3 výživovými doplnkami doslova nutné, a aj preto som sa rozhodla siahnuť po OmegaMarine PREMIUM. Som zvyknutá užívať dve kapsuly ráno a na večer ďalšie dve. Tak mám pokrytú jednu celú dennú dávku. Kapsuly sú plné lososového oleja, prehĺtajú sa veľmi ľahko, a pritom po nich nezostáva rybia chuť.

,,Tento produkt, som zaradila do svojej dennej rutiny."

Nástrahy chladnejšieho počasia

S jeseňou väčšinou prichádza únava a vyčerpanie. Cítim ju na sebe aj ja. V tomto období mi je taktiež nápomocná OmegaMarine PREMIUM, ktorá obsahuje navyše vitamín D, ktorý podporuje imunitný systém. Pri jej dlhodobom užívaní navyše udržuje zdravé oči i normálnu činnosť mozgu. Omega-3 je teda aktuálna celoročne a mňa osobne drží nad vodou.

V týchto dňoch skúšame tiež novú divadelnú hru Pozvánka, a verím, že aj vďaka tomuto produktu mi pôjde učenie textov oveľa rýchlejšie. Herectvo je moja srdcová záležitosť a ja viem, že svojmu srdcu dávam tú najlepšiu výživu práve vďaka OmegaMarine PREMIUM. Vďaka patentovanému procesu spracovania rybieho tuku si v sebe kapsuly uchovávajú maximálne množstvo účinných látok. Všetkým odporúčam, vyskúšať to.“

OmegaMarine PREMIUM balení

OmegaMarine PREMIUM

Nejprodávanější omega v ČR
Vyskúšajte ZADARMO*

* platíte iba poštovné a balné 1.95€

©2024 NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o.
Odosiela sa...